Evolve Dance Project Concert Photo Schedule, Season V: Dancing Through the Decades

Monday, June 6th

 

2:45pm-3:00pm – Alannah – Contemporary 2/3 (9yrs+) Tuesday 6pm – ERA?

Liana Hoang, Mila Maccanello, Kaia Moninger, Hunter Richardson,

Zailey Sacamos, Alessandra Villa, Katelin Wu

3:00pm- 3:15pm- Alannah – Contemporary 1/2 (9yrs+) Wednesday 6pm. – 90s
Alaïa Allison, Sophie-Grace Dizon, Autumn Eure, Madison Eure, Isabelle Lai, Camyrn Williams

3:15pm- 3:25pm- Alannah – Ballet 1/2 (10yrs+) Wednesday 7pm – 90s
Alaïa Allison, Sky Arredondo Rendon, Imani Crawford, Quincy Holmes, Dallas Rodriguez, Mackenzie Taylor, Camryn Williams

3:25pm- 3:40pm- Alannah – Lyrical 1 (5-7yrs) Thursday 6pm – 60s
Elyza Buffington, Elizabeth Campa, Kate Craven, Zianna Furness, Brooklyn Kopecky, Shyla Mahendernath,
Lily Scarpaci, Brielle Whitney, Nora Winn

3:40pm- 3:55pm- Alannah – Jazz 1 (9yrs+) Thursday 7pm – 00s
Zoe Aguilar, Alaïa Allison, Sky Arredondo Rendon, Sophie-Grace Dizon,

Khaleesi, Jackson, Isabelle Lai, Zailey Sacamos,Azalea Soriano, Mackenzie Taylor

3:55pm- 4:05pm- Alannah – Combo 2 (3-5yrs) Saturday 10am – 70s
Charlotte Hurley, Caroline Reed, Valencia Reyes, Julia Riccardi, Harper Seidel, Avery Roberts

4:05pm- 4:15pm- Alannah – Tumble Tots (4-6yrs) Saturday 11am – 80s
Madelyn Diskin, Lyla Eckstut, Elodie Einertson, Alena Jackson, Alivia Jackson

4:15pm- 4:30pm- Alannah – Combo (4-5yrs) Saturday 12pm – 2010s
Layke DiFillippo, Hayden Kephart, Averi Rivas, Brooklyn Rose, Aviana Trinidad, Kira Vanyo, Sophia Zadie

4:30pm- 4:40pm- Britney – Tap 1/2 (5-7yrs) Tuesday 4pm – 50s
Emma Chea, Ezabella Martinez-Dugger, Alexa Palmer, Ava Roberts, Simone Sabbs

4:40pm- 4:55pm- Marisa – Tap N Hop Thursday 4pm – 90s
Isla Benjamin, Ella Harter, Emelia Hernandez, Abigail Hou, Mya Kieser, Lily London,
Itzia Pacheco, Harsirat Sidhu, Lennyn Varner

4:55pm- 5:05pm- Marisa – Tap 1/2 (8yrs+) Thursday 5pm – 60s
Sofia Adams, Alexandra Collins, Liam Craven, Penelope Dickey, Molly Mathes, Alexia Xhindi

5:05pm- 5:20pm- Nicole – Ballet 2 (5-7yrs) Monday 6pm – 50s
Emma Chea, Chloe Gause, Anya Hall,  Maya Peters, Diana Pizzi, Chloe Richardson, Bliss Tupouniua

5:20pm- 5:35pm- Nicole – Ballet 1/2 (8-11yrs) Monday 7pm – 60s
Abby Chea, Noelle Gay, Joey Holmes, Ilijana Marku, Lily Scarpaci, Alexis Torres, Brielle Whitney, Nora Winn, Tinbite Yohanns

5:35pm- 5:45pm- Nicole – Jazz 2/3 (9yrs+) Tuesday 7pm – 2010s
Liana Hoang, Madeleine McManus, Kaia Moninger, Hunter Richardson, Alessandra Villa, Katelin Wu

5:45pm- 6:00pm- Nicole – Acro 1 (5-7yrs) Saturday 12pm – 00s
Elizabeth Campa, Juliana Contreras, Brooklynn DiGioia, Alena Jackson, Alivia Jackson,
Aaron Jackson, Armand Jackson, Chloe Richardson

6:00pm- 6:10pm- Nicole – Acro 1/2 (8yrs+) Wednesday 7:30pm – 70s
Zoe Aguilar, Elliotte Dolling, Madeleine McManus, Kaia Moninger, Hunter Richardson, Alessandra Villa, Katelin Wu

6:10pm- 6:25pm- Cheryl – Tumble Tots Mini Pre Project Tuesday 4:30pm – 50s
Isla Benjamin, Stella Dahlberg, Gia Fiore, Ella Harter, Charlie Licari, Lily London,
Marley McQuay,Brooklynn Pasco, Lennyn Varner

6:25pm- 6:45pm- Cheryl – Acro 2/3 (6-8yrs) Tuesday 5:30pm – 60s
Kate Craven, Camryn Davis, Jayden Derleth, Kaylee Estacio, Zianna Furness, Keira Green, Brooklyn Kopecky,
Shyla Mahendernath, Ava Roberts, Isabella Salido, Lily Scarpaci, Emma Van Dewater

6:45pm- 7:00pm- Cheryl – Acro 1/2 (5-7yrs) Thursday 4pm – 00s
Annabelle DeMille, Kennedy Jones-Kral, Ilijana Marku, Diana Pizzi, Ariana Rogers, Viviana Roper, Harnoor Sidhu, Chloe Song

7:00pm- 7:20pm- Cheryl – Acro 1/2 (7-10yrs) Friday 5pm – 80s
Zoe Aguilar, Sky Arredondo Rendon, Penelope Dickey, Sophie-Grace Dizon, Liana Hoang, Isabelle Lai, Devyn Nakagaki, Mackenzie Taylor, Alexis Torres, Bryn Villanueva, Jenisis Villanueva, Brielle Whitney, Nora Winn, Khaleesi Jackson

7:20pm- 7:35pm- Gregory – Tap 2/3 (6-8yrs) Monday 4pm – 2010s
Kate Craven, Kaylee Estacio, Zianna Furness, Keira Green, Brooklyn Kopecky, Chloe Richardson,
Isabella Salido, Emma Van Dewater


Tuesday, June 7th

2:00pm- 2:15pm- Helen – Combo (2.5 – 3yrs) Wednesday 10am – 80s
Vittoria Aleggiani, Peyton Berger, Kailani Kaname, Adelia Fredella, Sophia Norero, Kyla Palumbo

2:15pm- 2:30pm- Helen – Combo (3-5yrs) Wednesday 11am – 90s
Yuneex Andres, Jenna Dorsett, Brielle Kelly, Mia Khoury, Olivia Mey Mantes, Zoe Pham, Aviana Stohs, Paige Willardsen

2:30pm- 2:40pm- Helen – Combo (2.5-3yrs) Saturday 10am – 70s
Laiya Diaz, Ellie Montero, Nolan Purnell, Morgan Ruskowitz

2:40pm- 2:55pm- Helen – Ballet 1 (5-7yrs) Saturday 11am – 60s
Elizabeth Campa, Brooklynn DiGioia, Kamilla Einertson, Lilyana Krummel, Esme Montero,
Adilyn Schneider, Alina Schneider, Elise Torres

2:55pm- 3:10pm- Julie – Combo (3-5ys) Tuesday 4pm – 50s 
Lucy Dahlberg, Amara Estandian, Abigail Hou, Natalia Ki, Mya Kieser, Niya Lenoir, Ada Polan

3:10pm- 3:30pm- Julie – Ballet 1 (5-7yrs) Monday 4pm – 2010s
Julia Almeida, Elyza Buffington, Cara Chiou, Addison Landrito, Jolin Li, Isabella Munoz, Sophia Pichardo, Adelyn Richards, Ariana Rogers, Layla Sandoval, Irynn Sun, Vivian Wang, Stella Willardsen

3:30pm- 3:50pm- Julie – Jazz 1 (5-7yrs) Monday 5pm – 60s
Mikayla Beas, Elyza Buffington, Emma Chea, Cara Chiou, Mona Delaney, Charlotte Harris, Leo Hernandez, Kennedy Jones-Kral, Lindy Liu, Kaylee Lo Trinidad, Alexa Palmer, Maya Peters, Ava Phillips, Adelyn Richards,
Chloe Richardson, Ava Roberts, Layla Sandoval, Bliss Tupouniua, Remy Wells

3:50pm- 4:10pm- Julie – Jazz 1/2 (8-11yrs) Monday 6pm – 2010s
Abby Chea, Noelle Gay, Joey Holmes, Lily Scarpaci, Ariel Sellers, Alexis Torres, Brielle Whitney, Tinbite Yohanns

4:10pm- 4:25pm- Julie – Ballet Pre Project Mini Wednesday 4:30pm – 70s 
Isla Benjamin, Stella Dahlberg, Gia Fiore, Ella Harter, Charlie Licari, Lily London,
Marley McQuay, Brooklynn Pasco, Lennyn Varner

4:25pm- 4:40pm- Julie – Ballet 2/3 (12yrs+) Wednesday 6pm – 80s 
Liana Hoang, Madeleine McManus, Kaia Moninger, Hunter Richardson, Sofia Spargur, Alessandra Villa, Katelin Wu

4:40pm- 4:55pm- L’Jay – Hip Hop 1 (5-7yrs) Thursday 5pm – 80s 
Adela Aquino, Elizabeth Campa, Kate Craven, Annabelle DeMille, Jayden Derleth, Keila Fuentes, Zianna Furness,
Kennedy Jones-Kral, Brooklyn Kopecky, Lindy Liu, Shyla Mahendernath, Brooklynn Pasco,
Viviana Roper, Isabella Salido, Emma Van Dewater

4:55pm- 5:10pm- L’Jay – Hip Hop 1/2 (5-7yrs) Saturday 10am – 90s 
Lorenzo Akoopie, Olivia Akoopie, Brayden Fong, Layla Fong, Keila Fuentes, Priscilla McElhattan,
Aliyah Miranda, Jack Riccardi, Aaron Wang

5:10pm- 5:25pm- L’Jay – Hip Hop 1/2 (8yrs+) Saturday 11am – 70s
Sofia Adams, Olivia Arenas, Alissa Balsicas, Sunny Rose Budesa, Scarlett Casarez, Alexandra Collins,
Adyson Figueroa, Alyssa Garo, Morgan Whitley, Ashley Chan

5:25pm – 5:40pm – L’Jay – Hip Hop 2 (8yrs+) Wednesday 5pm 
Scarlett Casarez, Autumn Eure, Madison Eure, Adyson Figueroa, Elizabeth Garcia,
Liliana Garcia Soto, Kiera Miller, Isabella Romani

5:40pm- 6:00pm- Jacky – Ballet Jr Thursday 6:30pm
Belle Akhavan, Kennedy Chippewa, Jules Cox, Rachel Craven, Chloe Cruz, Lilly Davis, Kallie Green, Juelyssa Guatemala, Athena Higginbotham, Morgan Kingsley, Mila Maccanello, Eilyn Mcglocklin, Kamryn Medeiros, Kaia Moninger,
Madison Papazian, Liana Hoang, Hunter Richardson, Angelina Rivera, Lisa Scarpaci

6:00pm – 6:15pm - Jacky – Ballet 2/3 (8-10yrs) Wednesday 5pm 
Kennedy Chippewa, Jules Cox, Sophie-Grace Dizon, Kallie Green, Morgan Kingsley,
Isabelle Lai, Zailey Sacamos, Brielle Whitney

6:15pm – 6:30pm - Jacky – Ballet Mini Tuesday 4pm 
Kate Craven, Camryn Davis, Jayden Derleth, Kaylee Estacio, Zianna Furness,
Keira Green, Brooklyn Kopecky, Shyla Mahendernath, Emma Van Dewater

6:30pm 6:45pm- Jacky – Ballet Teen Monday/Wednesday 6pm
Paige Blondell, Megan Boone, Janelle Clayton, Arieyani Fagaragan, Christina Gregory, Carrie Gregory, Jacqueline Ivie,
Trace Mahlum, Madeleine McManus, Danika Molina, Brooklen Onstott, Aralynn Rivera, Tiera Salas

6:45pm – 7:00pm - Jacky- Ballet Petite Monday 5pm
Alessa Binetti, Layla Fong, Ceryce Franco, Ammon Glenn, Francesca Gutierrez, Brynlee Harter, Sienna Hoover,
Cora Jenkins, Mia Lazic, Isabella Salido, Mariabelen Salido, Amira Salsaa, Lilly Silverman, Hadley Van Wingerden, Bellamy Wills

7:00pm – 7:20pm – Marisa & Troy – Playground Training (ages 5-8yrs) Friday 5pm
Alena Arruda, Jersey Castelo, Caleb Chiou, Cara Chiou, Kate Craven, Tegan Davidson, Camryn Davis, Siena Davis,
Bailey Diapolet, Kaden Evans, Lexi Igawa, Quade Jenkins, Kaylee Lo Trinidad, Michael Lomboy, Lily Ly, Kimbrey Milar,
Ashton Parayno, Kendall Parayno, Savvy Parson, Ares Pimentel, Renzo Reyes, Layla Sandoval, Leilah Santos-Heppner, Serenity Serrano, Irynn Sun, Odel Thanouaptham, Juliana Vickers, Jayda Wilson, Audree Zamorano

7:20pm – 7:40pm Marisa & Troy – Playground Training (ages 9-12yrs) Friday 4pm 
Sabella Abraham, Alaïa Allison, Kaira Aragon, Sky Arredondo Rendon, Xander Cabrera, Makenna Coronel, Liam Craven, Rachel Craven, Lana Deguzman, Lani Deguzman, Maxwell Dickey, Penelope Dickey, Sophie-Grace Dizon, Natalia Franco Lozano, Tehani Galariada, Soliage Gomez, Keira Green, Athena Higginbotham, Khaleesi Jackson, Envi Johnson, RJ Jose, Isabelle Lai, Lindy Liu, Devyn Nakagaki, Aria Nebril, Kylie Nguyen, Logan Silverman, Rylan Sunga,
Mackenzie Taylor, Shaynalyn Tom, Tyson Tra, Bryn Villanueva, Jenisis Villanueva, Alexia Xhindi

7:40pm – 8:00pm Marisa & Troy – Playground Invite (12 yrs and under) Saturday 10am 
Kaira Aragon, Ezekiel Brewer, Mimi Brewer, Noelle Brewer, Makenna Coronel, Jules Cox, Rachel
Craven, Chloe Cruz, Jahzel Dalere, Mia Dubler, Brody Gonzales-Wong, Kallie Green, Brynlee Harter,
Joey Holmes, Shayden Kaahanui, Morgan Kingsley, Lindy Liu, Gabriella Martinelli, Devyn Nakagaki,
Aria Nebril, Kailynn Palma, Davyn Phanthip, Zailey Sacamos, Bryn Villanueva, Jenisis Villanueva

8:00pm – 8:15pm Marisa & Troy – Playground Training (13+) Saturday 11:30am
Kristiana Cendana, Zoey Harris, Gabrielle Lauro, Audrina Malone, Reese Nakagawa, Brook Nelson,
Renee Ngo, Jade Nguyen, Alexis Nishioka, Camilla Rodriguez, Imajin Nicole Trinidad


 

Photo Day Schedule 2022_png.png